Слово   —   Музыка   —   Женщина

Мы обживаем то пространство,
Того Святого Государства,
Где пишутся стихи с листа,
Где правит балом Красота.

Владимир Симонов

##

You will need Flash 8 or better to view this content.

Пресса о нас

портал "Культура"

30 мая 2011

28 червня на Європейській площі в Києві – на сходах Українського Дому – відбудеться грандіозна гала-вистава open-air Міжнародного фестивалю «Сходи до Неба» за участю світових зірок класичного й джазового музичного мистецтва й високої моди. В 2011 році фестиваль проводиться втретє. Одним із засновників фестивалю в 1997 році був видатний український тенор Анатолій Солов’яненко (1932-1999). Фестиваль проводиться за підтримки Уряду України, і в цьому році постановою Кабінету Міністрів України фестиваль включено в план заходів з підготовки й святкування 15-річчя Конституції України.

 

«Сходи до Неба» – незвичайний фестиваль. Він унікальний в тому сенсі, що став проявом нового відношення до феномену культури – не як до розваги чи інтелектуальної гри, а як до інструменту пошуку духовних шляхів розвитку людини. Головним завданням фестивалю «Сходи до Неба» є активізація в людині її творчої, власне божественної суті через натхнення творчістю великих майстрів, зокрема потрясіння красою, енергетичною силою кращих зразків високого мистецтва. Інструментарій фестивалю – Слово, Музика, Мода. Філософське підґрунтя цих складових фестивальної програми таке: Слово – як звістка, як означення простору, яким є фестиваль «Сходи до Неба»; Музика – як камертон відносно душі кожної людини; Мода – як образ ідеальної жінки, музи, як символ натхнення художників всіх часів. Втім, фестиваль відкритий до будь-яких форм, видів творчості, жанрів мистецтва, якщо вони не суперечать ідеї прекрасного.

 

Фестиваль «Сходи до Неба-2011» стартував у березні всеукраїнським турне легендарного баритона Дмитра Хворостовського. Йому аплодували в оперних театрах Одеси, Донецька і Львова. Успіх з артистом по праву розділив його концертмейстер, професор Естонської консерваторії, знаний піаніст Іварі Ілья. Дмитро Хворостовський візьме участь і в гала-виставі фестивалю. Крім нього, на сходи фестивалю вийдуть: бас Анатолій Кочерга, сопрано Ольга Микитенко, балерина Ілзе Ліепа, композитор Ігор Стецюк, піаністи Дмитро Найдич і Євген Громов, а також буде показано колекцію вечірніх суконь модельєра Ольги Сімонової. Супроводжуватиме дійство Національний симфонічний оркестр України під керівництвом Володимира Сіренка.

 

Гала-вистава фестивалю «Сходи до Неба» за участю мистців зі світовим іменем стане доступною для тисяч людей, що зберуться на Європейській площі в Києві, а завдяки Першому Національному телеканалу, що транслюватиме гала-виставу у прямому ефірі співучасниками дійства зможе стати мільйонна українська аудиторія. Вхід на захід вільний.

 

http://www.uaculture.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1181%3Amzhnarodnij-festival-lsxodi-do-nebar&catid=99%3Anovini&Itemid=162

«Фестиваль «Сходи до Неба» – це новий старт пошуку духовних шляхів розвитку людини. Філософський підхід до Слова-Музики-Моди дарував свіжість і чарівність, дійсно прискорював серцебиття і примушував замислитись над неймовірно прекрасним».

Перший Національний

Страница В.Симонова

Фестиваль «Сходы до Неба» организует гала-представление в июне 2023 года в Киеве, с дальнейшим представлением акции в оперных театрах Львова, Донецка, Харькова, Одессы

Фестиваль «Сходы до Неба» 2023

10 октября 2022

Интервью

Анатолий Кочерга дал интервью изданию Elegant New York перед премьерой «Леди Макбет Мценского уезда» Дм.Шостаковича в Metropolitan Opera

Анатолий Кочерга. Снова в Нью-Йорке

05 февраля 2015

Статьи

Искренний разговор о музыке, о фестивале, об Украине

Анатолий Кочерга и Владимир Симонов о "Сходах до Неба"

05 мая 2013