Слово   —   Музыка   —   Женщина

Мы обживаем то пространство,
Того Святого Государства,
Где пишутся стихи с листа,
Где правит балом Красота.

Владимир Симонов

##

You will need Flash 8 or better to view this content.

Пресса о нас

"Газета по-українськи"

04 мая 2011

Третій концерт в Україні російський оперний співак Дмитро Хворостовський, 49 років, дав у суботу у Львівській опері. 18 березня баритон виступив у Донецьку, 23-го в Одесі. Тур відбувся завдяки підтримки фонду Петра Порошенка в рамках фестивалю "Сходи до Неба".

До другого дзвінка зал заповнений. У партері сидять львівський мер Андрій Садовий із дружиною Катериною, дизайнер Оксана Караванська. Ціна квитків від $150. Третину, дякуючи меценатській підтримці Петра Порошенка, організатори розповсюдили як запрошення.

— Хворостовський співав в операх Відня, Чикаго, Нью-Йорка, Лондона, Мілана. Возити по містах таку зірку непросто, — говорить президент фестивалю Володимир Симонов. — Треба було рояль із Києва чартером доставити, бо тут такого не знайшли.

Співак виходить на сцену в чорному костюмі, поправляє біле волосся до плечей. Виконує російські романси. Арії з опер "Отелло", "Вільгельм Телль", "Ріголетто" співає німецькою, італійською. Під час концерту Хворостовський не розмовляє з глядачами. Після кожної арії всміхається. У залі це викликає гучні оплески, львів'яни фотографують співака на мобільні телефони. "Браво" лунає після кожного музичного твору.

— Учора після прильоту погуляли містом. Дмитро сказав, що люди у Львові дуже сумні, — говорить Симонов. — Для того і є наш фестиваль — приносити їм радість. Ми привозимо світових класиків, просуваємо високе мистецтво. Перший фестиваль відбувся 13 років тому. Основні концерти пройшли на Європейській площі в Києві. Цього року на закінчення заходу 28 червня просто неба там виступлять Дмитро Хворостовський, солістка Національної опери Ольга Микитенко, джазовий піаніст Дмитро Найдич, Національний симфонічний оркестр.


Фестиваль «Сходы до Неба» – это Надежда! Что есть другой мир, что он уже легален в нашей стране. Что общество когда-нибудь примет эту Красоту, и мы, живущие в башнях из слоновой кости, однажды разберём их на кусочки...

Игорь Стецюк, композитор и пианист, профессор НМАУ им.П.Чайковского


Публикации по теме

"Вечерний Донецк"

Пресса о нас

ICTV

Пресса о нас

Женский журнал НАТАЛИ

Пресса о нас

top10.ua

Пресса о нас

Страница В.Симонова

Національний Культурний Центр Гідності та Єдності - путь соединения первозданных истоков Украины с реальностью сегодняшнего дня ради будущего

Дом Музыки в Киеве. Истоки и реальность

01 августа 2014

Интервью

Анатолий Кочерга дал интервью изданию Elegant New York перед премьерой «Леди Макбет Мценского уезда» Дм.Шостаковича в Metropolitan Opera

Анатолий Кочерга. Снова в Нью-Йорке

05 февраля 2015

Статьи

Искренний разговор о музыке, о фестивале, об Украине

Анатолий Кочерга и Владимир Симонов о "Сходах до Неба"

05 мая 2013