Слово   —   Музыка   —   Женщина

Мы обживаем то пространство,
Того Святого Государства,
Где пишутся стихи с листа,
Где правит балом Красота.

Владимир Симонов

##

You will need Flash 8 or better to view this content.

Пресса о нас

"Газета по-українськи"

04 мая 2011

Третій концерт в Україні російський оперний співак Дмитро Хворостовський, 49 років, дав у суботу у Львівській опері. 18 березня баритон виступив у Донецьку, 23-го в Одесі. Тур відбувся завдяки підтримки фонду Петра Порошенка в рамках фестивалю "Сходи до Неба".

До другого дзвінка зал заповнений. У партері сидять львівський мер Андрій Садовий із дружиною Катериною, дизайнер Оксана Караванська. Ціна квитків від $150. Третину, дякуючи меценатській підтримці Петра Порошенка, організатори розповсюдили як запрошення.

— Хворостовський співав в операх Відня, Чикаго, Нью-Йорка, Лондона, Мілана. Возити по містах таку зірку непросто, — говорить президент фестивалю Володимир Симонов. — Треба було рояль із Києва чартером доставити, бо тут такого не знайшли.

Співак виходить на сцену в чорному костюмі, поправляє біле волосся до плечей. Виконує російські романси. Арії з опер "Отелло", "Вільгельм Телль", "Ріголетто" співає німецькою, італійською. Під час концерту Хворостовський не розмовляє з глядачами. Після кожної арії всміхається. У залі це викликає гучні оплески, львів'яни фотографують співака на мобільні телефони. "Браво" лунає після кожного музичного твору.

— Учора після прильоту погуляли містом. Дмитро сказав, що люди у Львові дуже сумні, — говорить Симонов. — Для того і є наш фестиваль — приносити їм радість. Ми привозимо світових класиків, просуваємо високе мистецтво. Перший фестиваль відбувся 13 років тому. Основні концерти пройшли на Європейській площі в Києві. Цього року на закінчення заходу 28 червня просто неба там виступлять Дмитро Хворостовський, солістка Національної опери Ольга Микитенко, джазовий піаніст Дмитро Найдич, Національний симфонічний оркестр.


Подобные акции способствуют созданию оптимистического активного имиджа Украины в Мире.

Анатолий Зленко, экс-министр иностранных дел Украины


Публикации по теме

"Вечерний Донецк"

Пресса о нас

ICTV

Пресса о нас

Женский журнал НАТАЛИ

Пресса о нас

top10.ua

Пресса о нас

Страница В.Симонова

Національний Культурний Центр Гідності та Єдності - путь соединения первозданных истоков Украины с реальностью сегодняшнего дня ради будущего

Дом Музыки в Киеве. Истоки и реальность

01 августа 2014

Интервью

Анатолий Кочерга дал интервью изданию Elegant New York перед премьерой «Леди Макбет Мценского уезда» Дм.Шостаковича в Metropolitan Opera

Анатолий Кочерга. Снова в Нью-Йорке

05 февраля 2015

Статьи

Искренний разговор о музыке, о фестивале, об Украине

Анатолий Кочерга и Владимир Симонов о "Сходах до Неба"

05 мая 2013