Слово   —   Музыка   —   Женщина

Мы обживаем то пространство,
Того Святого Государства,
Где пишутся стихи с листа,
Где правит балом Красота.

Владимир Симонов

##

You will need Flash 8 or better to view this content.

Материалы для прессы

Зірки світової культури, народжені Україною, вперше разом на Європейській площі - гала-вистава міжнародного фестивалю «Сходи до Неба» 2012

01 июня 2012

 

3 червня, о 20:00 на Європейській площі Києва (сходи Українського дому) відбудеться масштабна подія – гала-вистава міжнародного фестивалю «Сходи до Неба». Цього року до участі в Фестивалі запрошені видатні представники української культури, чий талант і майстерність підтверджені міжнародним визнанням. Серед них – бас Анатолій Кочерга (Україна-Австрія, соліст Віденської опери і Нью-Йоркської Метрополітен-опера), скрипаль-віртуоз Василь Попадюк (Україна-Канада, учасник престижних джазових фестивалів в Америці та Канаді), сопрано Ольга Микитенко (Україна-Німеччина, володарка Гран-прі конкурсу ім. Марії Каллас), піаніст і композитор Дмитро Найдич (Україна-Франція, лауреат вищої театральної нагороди Франції – премії Мольєра), балерина Олена Філіп'єва (прима-балерина Національного театру опери та балету України, лауреат численних міжнародних конкурсів, «улюблениця Майї Плісецької»), тенор Юрій Годо (Україна-Іспанія, визнаний кращим голосом Іспанії 2004-2005 р.), Національний симфонічний оркестр України під кер. Володимира Сіренка. Червону доріжку Фестивалю будуть прикрашати роботи скульптора Олексія Владімірова.

Міжнародний фестиваль «Сходи до Неба» є некомерційним заходом та проводиться за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Мета акції – продемонструвати найвищий рівень майстрів мистецтва України, що є невід'ємною частиною кращої світової культури, подарувати натхненне свято Музики та Краси.

Слоган фестивалю – «Слово-Музика-Жінка»:

Слово – це простір натхненної Вісті про Красу людини і світу.

Музика – унікальна сфера, яка містить коди Гармонії людини і всесвіту.

Жінка – ідеальний образ, що символізує божественну сутність людини - Гармонію, Красу і Любов.

За словами президента фестивалю Володимира Сімонова: «ніякі економічні реформи не можуть бути успішними без затвердження культури як найпотужнішого стимулу натхнення та об'єднання людей».

Вперше міжнародний фестиваль «Сходи до Неба» відбувся в 1997 році. Його відкривав великий український тенор Анатолій Солов'яненко. У 2010 році на Сходах фестивалю взяли участь саксофоніст Олексій Козлов і група «Арсенал», вокальна група «Камерата», модельєри Ольга Сімонова та В'ячеслав Зайцев. У 2011 році під егідою фестивалю відбувся всеукраїнський тур сольних концертів зірки світової оперної сцени Дмитра Хворостовського (в містах Донецьк, Одеса, Львів, Київ), за ініціативою «Сходів до Неба» були проведені майстер-класи Дмитра Хворостовського, Анатолія Кочерги та Дмитра Найдича для студентів музичних вузів столиці. 2011рік Фестиваль завершив акцією «Різдвяні зустрічі: Три Піано» в Національній філармонії України.

Акції міжнародного фестивалю «Сходи до Неба» сприяють утвердженню оптимізму і перспективи, необхідних всім нам, виявляють духовний потенціал країни і формують її позитивний імідж, допомагають кожній людині відчути затребуваність причетністю до Краси та Гармонії.

 

фестиваль Сходы До Неба создает искрящееся светом прозрения пространство, в котором человеку комфортно. Как же ещё проявляться идеальности, если не естественностью комфорта сопричастия Празднику Жизнетворчества!

Владимир Симонов, президент фестиваля "Сходы до Неба"


Публикации по теме

Гала-представление 2012

Новости

Гала-представление Фестиваля "Сходы до Неба" 2012, часть1

Видео

Гала-представление Фестиваля "Сходы до Неба" 2012, часть 2

Видео

Женский журнал НАТАЛИ

Пресса о нас

Страница В.Симонова

Фестиваль «Сходы до Неба» организует гала-представление в июне 2023 года в Киеве, с дальнейшим представлением акции в оперных театрах Львова, Донецка, Харькова, Одессы

Фестиваль «Сходы до Неба» 2023

10 октября 2022

Интервью

Анатолий Кочерга дал интервью изданию Elegant New York перед премьерой «Леди Макбет Мценского уезда» Дм.Шостаковича в Metropolitan Opera

Анатолий Кочерга. Снова в Нью-Йорке

05 февраля 2015

Статьи

Искренний разговор о музыке, о фестивале, об Украине

Анатолий Кочерга и Владимир Симонов о "Сходах до Неба"

05 мая 2013